سرخط خبرها

ارتقا سیستم

ارتقا سیستم : با گذشت زمان نرم افزار ها پیشرفت می کنند و با این پیشرفت نیاز های جدید سخت افزاری به وجود می آید.برای اینکه با این پیشرفت نرم افزار ها همراه شوید لازم است امکانات سخت افزاریی کامپیوترتان را ارتقا دهید. مدیران شرکت ها اغلب ترجیح می دهند به جای اینکه سیستم جدیدی تهیه کنند کامپیوتر کنونی خود را ارتقا دهند تا از افزایش هزینه ها جلوگیری کنند.

 

قابل توجه مدیران

برای این ارتقا سیستم بهترین راه این است که با یک فرد متخصص در این زمینه مشاوره داشته باشید به دلیل اینکه اگر این ارتقا سیستم اصولی و منطقی صورت نگیرد علاوه بر اینکه کاهش هزینه ای برای مدیران در بر نخواهد داشت بلکه باعث افزایش هزینه خواهد شد.

بطور مثال اگر مدیر شرکتی تصمیم بگیرد یکی از سیستم های شرکت را جهت کار با نرم افزار های پیشرفته یا به دلیل کند بودن ارتقا دهد و این کار را بدون مشورت با کارشناس مربوطه انجام دهد احتمال این وجود دارد که پس ارتقا سیستم کارایی لازم را نداشته باشد و مدیر مجبور خواهد بود یا با همین سیستم کار کند یا سیستم جدیدی تهیه کند .در صورتی که اگر این مدیر از یک فرد متخصص کامپیوتر مشاوره گرفته بود ازاین افزایش هزینه می توانست جلوگیری می کرد.

شرکت امداد رایانه میهن می تواند مشاوره های لازم را جهت ارتقا سیستم از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری به مدیران شرکت ها و هموطنان عزیز ارائه دهد.

 

برای در خواست کارشناس کافیست با شماره تلفن های 09351253385–02133187446 تماس حاصل فرمایید

و یا از اینجا در خواست خود را جهت اعزام کارشناس ثبت نمایید

پس از ثبت درخواست کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت

درباره ی محمد محمودی

محمد محمودی
سلام من محمد محمودی هستم. در زمینه کامپیوتر اعم از وب، برنامه نویسی ، موبایل ، طراحی ، و.... مهارت دارم. امیدوارم بتونم کمکتون کنم و در توانم باشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید ( الزامی ) Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.